Katlı kesim modelleri

Saçlarınızın eski şeklinden sıkılan bayanlar için 4 ayrı saç kesim modelini sunuyoruz. Kısa ve katlı, orta uzunlukta ve katlı, kıvırcık ve katlı, katlı ve dağınık olmak üzere 4 ayrı saç kesimi. Kuaförünüze gittiğinizde size nasıl yardımcı olması gerektiğini ve saçınızı kesildikten sonra nasıl şekillendireceğinize dair yardım ediyoruz.

Modern ve kısa


Kuaföre gittiğinizde ne söyleyeceksiniz?
Erkek saçı gibi kısa, ama kadınsı bir kesim. Nasıl şekillendireceksiniz? Daha düz bir görüntü için, saçlarınıza briyantin sürerek kurutun.
Saçınızı daha hacimli kullanmak istiyorsanız, saç diplerine sprey jöle sürerek, saçların sönük durmasın ı engelleyebilirsiniz.
Daha sonra yuvarlak bir fırça yardımıyla saç uçlarınıza dalga verin. Şimdi biraz briyantinle dalgaları belirginleştirin.

Katlı ve dağınık


Kuaföre gittiğinizde ne söyleyeceksiniz?
Uzun perçemli, katlı bir kesim. Nasıl şekillendireceksiniz? Saçınızı hacimli göstermek için köpük kullanın.
Şimdi yuvarlak bir fırça, ya da büyük bigudiler kullanarak saçınıza hacim ve hareket kazandırın.
Daha dağınık ve asi bir bir tarz için, saçınızı karıştırıp spreyle sabitleyin. Sprey jöle sürerek bitirin.

Orta uzunlukta ve katlı


Kuaföre gittiğinizde ne söyleyeceksiniz?
Çok kısa olmayan katlı bir kesim Nasıl şekillendireceksiniz? Daha düz görünümlü saçlar için, saçınızı düz bir fırça ve düzleştirici etkisi olan bir ürünle kurutun.
Tercihiniz hacimli ve hareketli saçlardan yanaysa, o zaman da saçlarınızı 2,5 santimlik parçalara ayırdıktan sonra, bu parçalara sprey jöle sürün.
Şimdi büyük boy bigudilerle, ya da maşa yardımıyla sardıktan sonra kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra saçlarınızı öne atıp karıştırın.

Kıvırcık ve katlı


Kuaföre gittiğinizde ne söyleyeceksiniz?
Bu stil için zaten uzun ve kıvırcık saçlara ihtiyacınız var. Bu durumda sadece katlı kesilmesini istemeniz yeterli olacaktır.
Nasıl şekillendireceksiniz? Lülelerinize doğal bir görünüm vermek için, biraz jöle ve şekillendirici kremi tüm saçınıza sürüp dağıtın.
Saçınız tamamen kuruyana kadar ona dokunmayın. Daha belirgin bukleler için tüm saça köpük sürdükten sonra kurutun.
Orta büyüklükte bigudilerle bukleleri belirginleştirin, sonra da parmaklarınız yardımıyla bukleleri açıp karıştırın.

Diğer Saç Modelleri:

Bu yazı Kadın Saç Kesim Modelleri kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>